Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski

Galeria

centrahandlowe.top101.pl / Piotrków Trybunalski / Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski

Adres i kontakt

Adres

Juliusza Słowackiego 123, 97-300 Piotrków Trybunalski, Polska

GPS

51.4118324, 19.6677785

Szczegóły

Kina

Helios

Powierzchnia użytkowa

35

Powierzchnia całkowita (GLA)

76 tys

Miejsca parkingowe

740

Właściciel

NEPI Rockcastle

Zarządca

Apsys Polska

Galeria Focus Mall Piotrków Trybunalski to dwupoziomowe, nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe usytuowane u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle a zarządcą Apsys Polska.

Focus Mall oferuje swoim klientom 76 tys. m kw. powierzchni całkowitej (35 tys. mkw. powierzchni handlowej), na której mieści się 100 sklepów, punktów usługowych, restauracji i kawiarni, oraz 5-salowe kino Helios. Na zmotoryzowanych gości czeka 4-poziomowy, zadaszony parking z 740 miejscami postojowymi.

Klienci z małymi dziećmi mogą skorzystać z pokojów rodzinnych, w których można spokojnie przebrać lub nakarmić maluszka. Dodatkowo, w odnowionej strefie gastronomicznej, znajdują się specjalne siedziska oraz stoliki dla małych dzieci oraz mikrofalówka, w której można podgrzać posiłek dla pociechy.

Centrum przyjazne jest rowerzystom. Przy wejściach znajdują się stojaki na rowery a przy wejściu głównym zlokalizowana jest samoobsługowa stacja naprawy rowerów oraz stacja Piotrkowskiego Roweru Miejskiego.

Galeria posiada dwa „serca” – krótkie pasaże w pobliżu wejść. Pierwsze znajduje się tuż przy wejściu głównym i kinie. Jest to miejsce, w którym odbywają się sezonowe i okolicznościowe imprezy i wystawy organizowane w centrum. Drugie „serce” to obszar restauracyjny (w pobliżu wejścia od strony ul. Kostromskiej), który w 2018 roku przeszedł gruntowną metamorfozę, stając się nowoczesną, przyjazną i funkcjonalną strefą. Nad każdym z „serc” znajduje się fryz malarski (obraz naniesiony nowatorską techniką na wewnętrzną ścianę galerii) autorstwa Rafała Olbińskiego, malarza i grafika światowej sławy. Grafiki plakacisty zaakcentowane są świetlikiem. Oba pasaże są połączone długimi, poprzecznymi korytarzami, wyróżnionymi spośród otoczenia kolorystyką i wystrojem a każdy z nich wyposażony jest w ławeczki na których można odpocząć między zakupami.

Wśród najemców galerii znajdują się tak znane marki jak Media Markt, H&M, Reserved, Sinsay, C&A, Solar, Martes Sport, Ochnik, House, Diverse, Deichmann, CCC, Wojas, Apart, Yes, W.Kruk, Rossmann, Douglas, home&you, KFC, Smyk, Empik, Quiosque, Pepco, Hebe, TUI i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *