Centrum handlowe Galeria Katowicka

Galeria

centrahandlowe.top101.pl / Centra Handlowe Katowice / Centrum handlowe Galeria Katowicka

Adres i kontakt

Adres

3 Maja 30, 40-097 Katowice

GPS

50.25887175, 19.016911294981

Szczegóły

Liczba sklepów

250

Kawiarnie i restauracje

26

Miejsca parkingowe

1200

Właściciel

Apsys Polska

Zarządca

Apsys Polska

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 – 21:00

Wtorek

09:00 – 21:00

Środa

09:00 – 21:00

Czwartek

09:00 – 21:00

Piątek

09:00 – 21:00

Sobota

09:00 – 21:00

Niedziela

11:00 – 20:00

Niedziela handlowa 10:00 – 20:00

Galeria Katowicka mieści się w centrum Katowic i jest to jeden z najważniejszych obiektów handlowych na tym obszarze. Nowoczesny wygląd, dobrze zaprojektowana przestrzeń, doskonała lokalizacja i atrakcyjna oferta to powody, dla których warto zostać u nas na dłużej, a nie tylko na zakupy.

Atutem Galerii Katowickiej jest doskonała oferta handlowa i usługowa. Na 5 poziomach galerii klienci znajdą doskonale zbilansowany zestaw blisko 250 sklepów i powierzchni handlowych. Odpowiedni styl i podążanie za najnowszymi trendami zapewni bogata oferta marek modowych. Zadowolenie z dokonanego wyboru zagwarantują wizyty w sklepach z artykułami gospodarstwa domowego, wyposażeniem wnętrz, biżuterią czy elektroniką. Każdego dnia wśród powierzchni handlowych można znaleźć ciekawe promocje i wyprzedaże.

Zadbaliśmy, aby prócz setek sklepów i innych powierzchni handlowych znalazły się również doskonałe obiekty gastronomiczne. Osoby lubiące dobre jedzenie poza domem, oprócz ciekawej oferty restauracji, na pewno docenią doskonale zaprojektowany food court. Dwupoziomowa strefa restauracyjna z dobrym jedzeniem zajmuje jedno z najbardziej reprezentacyjnych miejsc galerii – tuż pod zwieńczeniem kopuły głównego wejścia od ulicy 3 Maja.
Niezwykle istotna jest także lokalizacja naszych powierzchni handlowych. Galeria Katowicka sąsiaduje z dworcem kolejowym KATOWICE GŁÓWNE, jednym z najważniejszych elementów systemu komunikacyjnego aglomeracji. Na poziomie „-1” znajduje się funkcjonalny dworzec komunikacji miejskiej, z którego codziennie odjeżdża ponad 800 autobusów. Tuż obok wejścia głównego do galerii przebiega jedna z najważniejszych w regionie linia tramwajowa, która umożliwia wygodny dojazd do miast sąsiadujących z Katowicami. Natomiast dla klientów, którzy zamierzają dojechać do naszego obiektu samochodem, do dyspozycji 24h na dobę pozostaje 1 200 miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomach „-2” i „-3”. Z kolei pasjonaci jednośladów mogą pozostawić swoje pojazdy na jednym z 80 miejsc dla rowerów.

Galeria Katowicka to nie tylko różnorodne sklepy, znakomite restauracje i różnego rodzaju powierzchnie handlowe. Rozrywkową i kulturalną ofertę stanowi przede wszystkim Multikino – pierwsze wielosalowe kino tej sieci w Katowicach, zlokalizowane na poziomie „+3” naszego centrum. Galeria Katowicka to także szereg unikalnych propozycji i rozwiązań, których trudno szukać w innych tego typu obiektach w regionie. Miłośnikom najnowszych technologii w zakupach pomoże nowoczesna aplikacja na urządzenia mobilne. Ciekawą propozycją dla klientów jest również strefa CO-WORKING ROOM na 2 piętrze, gdzie można wygodnie i całkowicie bezpłatnie rozwijać swoje pomysły biznesowe.
Poszukujesz sklepu, rzeczy, restauracji, chcesz zadać pytanie dotyczące funkcjonowania Galerii Katowickiej lub jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług oferowanych w Galerii Katowickiej – udaj się do Punktu Info, który znajduje się na poziomie 0 przy głównym wejściu do centrum od strony ul. 3 Maja.

Pomożemy uzyskać informacje, których poszukujesz.

W punkcie informacyjnym możesz przede wszystkim:

zakupić i sprawdzić saldo karty podarunkowej,
zarejestrować paragon,
wydrukować, zrobić ksero, zeskanować, wykonać fax,
uzyskać informację dotyczącą zagubionej rzeczy,
wykonać telefon awaryjny,
odebrać opaskę identyfikacyjną dla dziecka,
wypożyczyć parasol, powerbank, wózek dziecięcy,
zamówić taksówkę,
uzyskać informację turystyczną i kulturalną.

Jedna myśl o „Centrum handlowe Galeria Katowicka

  1. Centrum handlowe Galeria Katowicka jest największa na śląsku? Czy warto ją odwiedzić w ramach atrakcji turystycznych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *